Tak jo... no nevím čím bych mněla začít.. Aha, už vim. Asi tak tim, že jsem tady admin, ale to už víte. Asi jse jsi už všimli i toho, že vůbec nerozumím o čem na tomhletom blogu jde :D..Nerzumím absolutně žádním "SB" a ani nic takového... Ale nevadí. Jo a je tady ještě jedna věc.. Určitě jste jsi všichni všimli, jak tenhle ten blog upadá. Ještě nevím jak, ale chtěla bych ho nějak živit. Po případě, že by jse nám to nepovedlo, mrknite jsi tenhleten blog, který máme taky s NaNou: www.aninana.blog.cz  Je to tam trochu jiní a hráte jse na vlka... Popřípadě draka. Můžete jse tam zkusit mrknout a snad jse vám tam zalíbí.. Tak to by bylo ode mně asi tak všecko...

Animalsa ;)Podráždenej Lotad 1/2 Díl 2.

4. srpna 2010 v 13:14 | nana

,,Sem unavená".Povedela Naty a zvalila se do zelené trávy.,,Tak si odpočinem".Rekla Chelsea a hodila ball do trávy.eevee bila celá natešená že múže být konečne venku see rozbehla proskoumat okolí.Když Naty zahlédla eevee hrajíci si z motílky ,vyndala pokéball a pustila eevee ven.,,Bež se trochu probehnout".Rekla a zase si lehla do trávy.
Chelsea si snedla neaký tousty a taky únavou lehla do trávy.Protože bylo prave poledne a slunce hodne pálilo oběˇeevee dostali hroznou žízen.Proto se vidali hledat vodu,nebilo to težké jelikož jí bilo slišet na kilometre.Nakonec dorazili k malému údolí kde uprosted bilo krásné jezero do kterého z hor valil obrovský vodopád.Eevee se hned rozbehly k vode.Kolem napajedla bilo spoustu jiných pokémonú.

Voda bila preplnená lotadmi kterí  plavali tak nahusto že nebilo videt na dno.Eevee se rozbehli k vode aby se napili když jedn lotad viskočil a naštvane zvolal:,,Looootad!!!".Za ním viskočili další 4 lotadi.Eevee honem uskočila.První lotad se vrhl na bezmocné eevee nárazovým útokem když vtom...

Mezi tím na louce.....

Naty si protrela oči a začala se chystat na cestu ale když chtela zavolat eevee všimla si že nikde není.,,Chelseo probud se!!!"Kričela Naty a snažila se Chelseu probudit.,,Co je ".Odfrkla unavene Chelsea.,,Eevee sou prič!!!",,Cože!!!"Vikrikla Chelsea.Rychle si nasadili batohy a utíkalu se porozhlídnout po okolí.,,Je to marné".Rekla Chelsea unavene .,,Lotáád"Ozvalo se.,,Co to bilo"??,,Nevím podme se tam podívat"!!Zahlásila Naty a rozbehla se smerem ke kopci.

Mezi tím u napajedla....

.První lotad se vrhl na bezmocné eevee nárazovým útokem když vtom se ozvalo:,,Toto..dile!!"
Pred eevee se postavil malí modrí pokémon.
,,Tototdile kousavý útok!!"Zvolal neznámi hals.totodile se pustil do podráždeních lotadu.,,Eevee!!"Zakričela Naty.Obe se rozbehli k svím malím pokémonúm.,,Co to je"Zeptala se Naty když uvidela totodila.Chelsea vzala pokédex a namírila ho na pokémona.,,Tototdile, vodní pokémon na levelu 18 se vyvíjí do Croconaw."
,,Ahoj"Ozval se neznámí hlas.Chelsea a Naty se otočili, pred nima stál kluk asi ve jejich veku,mnel zelené vlasy a tmave modré oči.,,Já sem Johny".Predstavil se.
,,já sem Chelsea a tohle je moje kamarátka Naty".
,,Aha a kam cestujete??"Zeptal se Johny a povolal tototdila spátky.,,Deme do zemne vod!!"Rekla Naty hrde.,,Chci si tam chytit vaporeon "Prerušila jí Chelsea.,,a kam deš ty"??
,,Vlastne du do kanonu na severním pobrží zemne vod"Vytáhl mapu a ukazoval na červení obdelník hned navrchu.
,,Tak to máme společnou cestu"rekla Chelsea.,To jo mohly by sme cestovat spolu".,,Tak jo" .Rekli holky a všichny společne se vidali do zemne vod.

Pokračování príšte!!!

Postavy které se objevý v dalším díle:

Hlavný:
Chelsea
Johny
Naty
Vedlejší:
Matt
..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Johny Johny | Web | 4. srpna 2010 v 13:18 | Reagovat

Dobrý

2 Johny Johny | Web | 4. srpna 2010 v 13:23 | Reagovat

A kdy myslíš že bude díl?Další?
(Nechci nijak honit)

3 Johny Johny | Web | 4. srpna 2010 v 13:26 | Reagovat

Ten můj Totodile pěkně skáče

4 Naty Naty | 4. srpna 2010 v 20:49 | Reagovat

ok

5 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 31. srpna 2011 v 9:40 | Reagovat

Chceš vyhrát super telefon Nokia E7? Podívej se na http://raketka.cz/soutez-o-telefon-nokia-e7 a hlasuj(zabere to max 1 minutku) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama