Tak jo... no nevím čím bych mněla začít.. Aha, už vim. Asi tak tim, že jsem tady admin, ale to už víte. Asi jse jsi už všimli i toho, že vůbec nerozumím o čem na tomhletom blogu jde :D..Nerzumím absolutně žádním "SB" a ani nic takového... Ale nevadí. Jo a je tady ještě jedna věc.. Určitě jste jsi všichni všimli, jak tenhle ten blog upadá. Ještě nevím jak, ale chtěla bych ho nějak živit. Po případě, že by jse nám to nepovedlo, mrknite jsi tenhleten blog, který máme taky s NaNou: www.aninana.blog.cz  Je to tam trochu jiní a hráte jse na vlka... Popřípadě draka. Můžete jse tam zkusit mrknout a snad jse vám tam zalíbí.. Tak to by bylo ode mně asi tak všecko...

Animalsa ;)Dve Eevee?? Díl 1.

28. července 2010 v 16:24 | nana

,,Dnes je ale krásne"Řekla si Chelsea a protrela si oči.,,Píp..píp..píp"Zazvonil budík a Chelsea se tak lekla že spadla z postele rovno na nic netušící pachirisu.,,Pachi...pachirisu"Zlobil se malí pokémon.,,No jo promin".Krikla a už letela dolú schody k snídani.,,Jakto že si ješte v pižamu??".Zeptala se ji máma prísním hlasem,,Promin mami ,jen se najím a hned se pudu prevléct".Ani to nedopoviedela a už se pustila do ovesné kaše.Pachirisu medzi tím taky došel dolú a sedl se chelsee na klín.Kate (Chelseina máma) mnela krátke fialové vlasi a hnedé oči.,,Které ho pokémona si vybereš??"Zeptala se.,,Já nevim moc se mi líbí eevee ale nevím či na mne zbide"Chelsea trochu posmutnela,mnela eevee moc ráda a vždy si jí prála jako prvního pokémona.,,Ale mnela by si si pospíšit!!jinak eevee fakt zmeškáš"Popohnala Chelseu.
Chelsea si oblekla svojí oblíbenou žlutou vestu  a na hlavu dala bílo černou šiltovku z motivem blesku.Richle vybehla z domu a utíkala za Pr.Rowanem.,,Dobrý den"Pozdravila když konečne dobehla ke dverím.Za stolem z pokébally sedel Pr.Rowan,,Ahoj ty musíš být Chelsea"Usmláse a podal jí ruku.,,Tak kterého pokémona bis chtela??,,Eevee"Vykrikla Chelsea.,,Máš štestí jeden mi ješte zbil!".Podal jí pokéball a Chelsee se rozzárili oči štestím.Profesor jí dal ješte neaké pokébally a pokédex.Chelsea se podekovala a utíkala do parku kde se mnela sejít z Naty.
,,Naty".Volala už zdálky na modrovlasou dívku.,,Chelseo kdes bila čekám tu už hodinu!!",,Promin trochu mi to trvalo :D.Omlouvala see Chelsea.,,To neva a jakého pokémona máš??".Zeptala se Naty.,,To budeš koukat!!"Krikla a vyhodila pokéball pred sebe.,,To snad ne".Rekla chelsea a vyhodila svúj pokebla.Pred nimi stali dva krásni pokémoni.
Pred Naty a Chelseou stáli dve Eevee.Když Natyna Eevee uvidela nevého kamaráta hned ho začala nahánet po celém parku.,,Jakto že máž Eevee"Divila se Naty.,,Jaktože jí mám já??jaktože jí máš ty??Já ji chtela už dávno a ty si prece chtela turtwiga ne??"Osopila se na Naty.
,,Turtwiga už nemneli bil tam už jen eevee".Řekla Naty smutne.,,Aha".Chelsea se cítila previnile za to jak na Naty vyjela.,,Vždit to neva :))".Chytla Naty za ruku a pomohla jí stát.,,Asi by sme je mneli vrátit do balú než nám nekam utečou"Zahlásila Chelsea aby Naty zvedla náladu.Pohled na Chelseu jak nahání eevee bil legrační,hlavne když se trikrát potkla a jednou spadla do kaluže.,,Haha"Zasmála se Naty a Bežela jí na pomoc.,,Nemáme na to celí den"krikla a vybrala z batúžku pufínky.Když to pokémoni uvideli honem pribehli k Naty.,,Tak pod".vytáhla pokéball a hned bilo o jednu eevee mín.,,Chelseo kdesi"Rozhlédla se naty.,,Tady".Ozvala se Chelsea a utíkala za Naty.,,Tak a múžeme vyrazit"Zavelila Chelsea a z eevee po boku vykročila na cestu.

Pokračování príšte......

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Matt Matt | 28. července 2010 v 17:33 | Reagovat

dobry dil.

2 Nana Nana | 28. července 2010 v 17:40 | Reagovat

[1]: dík :D

3 Chelsea Chelsea | 28. července 2010 v 17:53 | Reagovat

Super fakt super :) moc se mi to líbí :))) a nemohla by se mi z týhle Eeevee vyvinout Espeon prosím ? a Vaporeon si chytím

4 nana nana | 28. července 2010 v 17:54 | Reagovat

[3]: jasne že se múže vyvinout v espoen

5 Johny Johny | Web | 28. července 2010 v 18:38 | Reagovat

Velice pěkné

6 Naty Naty | 4. srpna 2010 v 20:47 | Reagovat

super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama